Penzijní fondy srovnání

Na českém finančním trhu působí v současné době 10 penzijních fondů. Přehled o tom, jak se jim v současnosti daří, získáte z následujícího srovnání.

Srovnávací tabulka jednotlivých penzijních fondů

Porovnávat penzijní fondy není jednoduché. Jedna věc jsou částky, které fondy vykazují. Druhá věc jsou informace, které klient na první pohled nevidí. Jedná se např. o zúčtování s klientem za správu, náklady pro nadcházející období, které v budoucnu sníží výnosy účastníků, jak se management a správce fondu ke svým klientům chovají. Tyto a spoustu dalších informací z vykazovaných čísel nelze zjistit. Naše poradenská společnost je zde proto, abychom vám se srovnáním a výběrem penzijního fondu pomohli.

Program Zajištěná Penze

Naše poradenské služby v oblasti penzijního připojištění na profesionální úrovni jsou vám k dispozici. Pomůžeme vám zajistit důstojný život ve stáří.

Využijte našeho balíčku PZP Program Zajištěné Penze a připravte se na spokojenou penzi tím nejlepším způsobem.

Poradíme vám:

 • s výběrem toho pravého penzijního fondu
 • srovnáme pro vás penzijní fondy
 • jak změnit penzijní fond

Pomůžeme vám:

 • uzavřít penzijní připojištění nejvýhodnějším a nejrychlejším způsobem
 • dlouhodobě můžete využívat našeho poradenství

Firmám a podnikatelům nabízíme:

 • pomoc při výběru firemních benefitů a motivace pro zaměstnance. Poradíme vám s daňovou optimalizací základu daně při současné motivaci vašich kolegů a zaměstnanců
 • srovnání penzijních fondů
 • pomoc s výběrem nejlepšího fondu pro vaše zaměstnance
 • systém motivace vašich zaměstnanců s využitím státního příspěvku
 • kontaktujte nás ještě dnes

 

Zavolejte nám ještě dnes:

Chcete zhodnotit vaše peníze na stáří a důchod v maximální možné míře? Zajímá vás, jak si stojí váš penzijní fond? Některé fondy zhodnotí vaše úspory více, některé méně. Změňte svůj fond za fond výkonnější a zajistěte si tak klidnou budoucnost a stáří. Pomůžeme vám změnit penzijní fond. Kontaktujte nás!

Pokud vám vaše firma nebo zaměstnavatel poskytuje příspěvek na penzi, je jen na vás, který fond si vyberete. Poradenská firma Financier vám nabízí poradenské služby nezávislé na zájmech finančních institucí a zaměstnavatelů. Nezávislé poradenství vám výhodně poskytneme díky internetu a telefonu zdarma.

Ohledně uzavření výhodného a profitabilního penzijního připojištění se obraťte nás jako na nezávislého pomocníka a poradce.

Nejvýhodnější poradenství online. Můžete využít některého z uvedených způsobů.

 • zavolat analytika na lince
 • poslat nám vaše telefonní číslo, my vám sami zavoláme
 • vyplnit online formulář Návrh smlouvy o penzijním připojištění se státním příspěvkem

 Online výpočty, ceny z oblasti pojištění, financí, hypoték na kalkulačka.eu

Online pojištění, které můžete levně uzavřít najdete rovněž zde: Pojištění domácnosti, které ochrání vaši domácnost před nahodilými událostmi, výběr slev na Pojištění nemovitosti, penzijní fondy a jejich výsledky zde na Penzijní připojištění, Jste-li např. sportovec či odjíždíte na dovolenou Úrazové pojištění, Kalkulačku a poradnu ohledně pojištění vozidel zde ohledně zákonného pojištění - Povinné ručení, levné srovnání životních pojistek na Životní pojištění, rozlišení povinného ručení a havarijního pojištění na Pojištění vozidel, informace k zabezpečení na stáří a penzi od jednotlivých fondů: Penzijní připojištění,