O nás

Společnost Financier, s.r.o disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti penzijního připojištění. Svým klientům nabízíme komplexní poradenský, zprostředkovatelský a obchodní servis počínaje analýzou potřeb klienta, přes poradenství a výběr penzijního fondu a následně vyřízení smlouvy. K dispozici máme detailní statistiky jednotlivých fondů a každému jsme schopni vybrat a doporučit ten nejvhodnější.

Naše poradenské služby v oblasti penzijního připojištění na profesionální úrovni jsou vám k dispozici. Pomůžeme vám zajistit důstojný život ve stáří.

Využijte našeho balíčku PZP Program Zajištěné Penze a připravte se na spokojenou penzi tím nejlepším způsobem.

Poradíme vám:

  • s výběrem toho pravého penzijního fondu
  • srovnáme pro vás penzijní fondy

Pomůžeme vám:

  • uzavřít penzijní připojištění nejvýhodnějším a nejrychlejším způsobem
  • dlouhodobě můžete využívat našeho poradenství

Firmám a podnikatelům nabízíme:

  • pomoc při výběru firemních benefitů a motivace pro zaměstnance. Poradíme vám s daňovou optimalizací základu daně při současné motivaci vašich zaměstnanců
  • srovnání penzijních fondů
  • pomoc s výběrem nejlepšího fondu pro vaše zaměstnance
  • systém motivace vašich zaměstnanců s využitím státního příspěvku
  • kontaktujte nás ještě dnes

Zavolejte nám ještě dnes:

Na základě srovnání penzijních fondů vám připravíme optimální nabídku, která bude respektovat očekávání, potřeby a možnosti klientů.

Disponujeme rozsáhlými zkušenostmi v oblasti online poradenství, což pro vás představuje záruku jistoty a kvality našeho servisu. Na poli internetových řešení nabízíme rovněž tyto další serverové aplikace:

 Online výpočty, ceny z oblasti pojištění, financí, hypoték na kalkulačka.eu

Online pojištění, které můžete levně uzavřít najdete rovněž zde: Pojištění domácnosti, které ochrání vaši domácnost před nahodilými událostmi, výběr slev na Pojištění nemovitosti, penzijní fondy a jejich výsledky zde na Penzijní připojištění, Jste-li např. sportovec či odjíždíte na dovolenou Úrazové pojištění, Kalkulačku a poradnu ohledně pojištění vozidel zde ohledně zákonného pojištění - Povinné ručení, levné srovnání životních pojistek na Životní pojištění, rozlišení povinného ručení a havarijního pojištění na Pojištění vozidel, informace k zabezpečení na stáří a penzi od jednotlivých fondů: Penzijní připojištění,