Nabídka pro firmy

Jaké výhody přináší penzijní připojištění zaměstnavateli?

Zaměstnavatel může zaměstnanci poskytovat příspěvek, který je až do výše 24.000 Kč ročně daňově uznatelným výdajem, tedy je osvobozen od daně z příjmu. Tyto daňové úlevy se týkají příspěvku na penzijní připojištění nebo na kombinaci s životním pojištěním v libovolném poměru.

Částka příspěvku od zaměstnavatele přesahující limit 24.000 Kč ročně není již daňově uznatelným výdajem, navíc se z těchto částek odvádí zdravotní a sociální pojištění. Výjimky se vztahují na případy, kdy zaměstnavatel doloží, že má na tyto příspěvky zaměstnanec nárok (např. pracovní smlouvou, kolektivní smlouvou, vnitřním předpisem)

Firmám nabízíme vzájemně výhodnou spolupráci poskytováním individuálních služeb na míru. Vypracujeme pro vás celý systém motivace a příspěvků na penzijní připojištění ke spokojenosti vaší i vašich zaměstnanců tak, aby tento motivační benefit splnil svůj účel.

Spolupracujeme s většinou penzijních fondů. Provedeme pro vás srovnání penzijních fondů. Zoptimalizujeme nabídku v souladu s očekáváním, potřebami a možnostmi klientů.

Disponujeme rozsáhlými zkušenostmi v oblasti online poradenství, což pro vás představuje záruku jistoty a kvality našeho servisu. Na poli internetových řešení nabízíme rovněž tyto další serverové aplikace:Online výpočty, ceny z oblasti pojištění, financí, hypoték na kalkulačka.eu

Online pojištění, které můžete levně uzavřít najdete rovněž zde: Pojištění domácnosti, které ochrání vaši domácnost před nahodilými událostmi, výběr slev na Pojištění nemovitosti, penzijní fondy a jejich výsledky zde na Penzijní připojištění, Jste-li např. sportovec či odjíždíte na dovolenou Úrazové pojištění, Kalkulačku a poradnu ohledně pojištění vozidel zde ohledně zákonného pojištění - Povinné ručení, levné srovnání životních pojistek na Životní pojištění, rozlišení povinného ručení a havarijního pojištění na Pojištění vozidel, informace k zabezpečení na stáří a penzi od jednotlivých fondů: Penzijní připojištění,